ANASAYFA
Haberler
Aöf Açık öğretim Kayıt Yenileme Tarihleri 2012

2012 yeni öğretim yılının başlamasıyla üniversiteye kayıt için başvuranların sayısı hızla arttı. Merak edilen kayıt tarihleri aşağıdaki gibi yer almaktadır.

Aöf Açık öğretim Kayıt Yenileme Tarihleri 2012


Açıköğretim 2012-2013 kayıtları 10 Eylül ile 28 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır.
Sınavsız İkinci Üniversite ve Lisans Tamamlama kayıtları 1 ekimde başlayacaktır.
Aöf Yeni Kayıt : 10 Eylül 2012 - 28 Eylül 2012
Aöf Çoklu Kayıt (Dikey geçiş, İkinci Üniversite, Lisans Tamamlama) : 01 ekim 2012 - 19 ekim 2012
Aöf Kayıt Yenileme : 22 Ekim 2012 - 16 Kasım 2012
Link : Aöf Açık öğretim Kayıt Yenileme Tarihleri 2012

 
Müjde 2010 Aöf Vize Sınav Sonuçları
Müjde 2010 Aöf Vize Sınav Sonuçlarının bugün açıklanması bekleniyor. Her yıl olduğu gibi binlerce açıköğretim fakültesi öğrencinin heyecanla beklediği sınav sonuçlarının gün içerisinde açıklanması bekleniyor. Aofrehber.com olarak mutlu sonuçlar almanız temennisiyle.
 
2008 Aöf Bütünleme Sınavı

Açıköğretim elinizde.

Aöf Bütünleme Sınavı 06-07 Eylül 2008 Tarihindedir. Şimdiden Sınava girecek herkese başarılar dileriz. Sınavı ne zaman diye sizin aramamanız için bir önceki cümlede size gerekli cevabı yazdık.

Ayrıca şimdi sitemize aöf hakkında genel bilgilerle ilgili bilgilerde doldurduk umarız bunlar sizin işinize zarar çok kısa zaman içerisinde aöf çıkmış sorular ıda elimizde barındıracağız. 

 
Açıköğretim ( Aöf ) 'ye Hoşgeldiniz
Aöf Rehber
Bu sitede sizlerin bilgisine sunacağımız açıköğretim ( aöf ) fakültesi hakkında bütün bilgiler yer alacak. Hangi bölümlerin bulunduğunu, bu bölümlerde 1. 2. 3. 4. ve hazırlık sınıfında hangi derslerin işlendiğini bu derslerinde içerisinde hangi konuları bulundurduğunu sizlerin için aofrehber.com sitemizde yayınlayacağız. Bunun dışında aöf bürolarının hangi ilde hangi ilçelerde bulunduğunu, açık adreslerini ve telefon bilgilerini bulunduracağız. Açıköğretim fakültesi öğrencileri internette karışık olan bütün bilgileri bu sitede rahat ve kolay şekilde bulabilecek bunun için elimizden gelen herşeyi editör ve tasarımcılarımızla çözeceğiz.
 
Ayrıca aöf çıkmış sorular kısımı diye bir bölüm oluşturup düzenli bir şekilde işletme iktisat ve diğer açıköğretim bölümlerinin hepsinin bilglierini bu sitede barındıracağız. 
 

Sponsorlar

Tampon Baskı
Makinaları ithal eden firma
Poliüretan
Poliüretan maddeleri kaplama
Cam Balkon
Evinizin balkonu kapansın
Plastik Kart
Plastik kart sistemleri hizmeti veren köklü bir firma.
Cam Filmi
Ankara cam filmi uygulama yeri.
Adruba
Dijital Pazarlama Ajansı