ANASAYFA arrow Eğlence arrow İlginç Bilgiler arrow Erkeklerin Söyleyemediği İstekleri Nelerdir :)
Erkeklerin Söyleyemediği İstekleri Nelerdir :)

Erkeklerin de sevgilileriyle paylaşamadıkları istekleri yok mudur? Genellikle kadınların dikkate almadığı, hatta duyduklarında şaşkınlıkla karşıladıkları istekleri merak ediyor musunuz?..

"Gecenin ortasında uyanıp, birlikte çıplak kalmak ister"
İlişkilerin uzun sürmesini sağlayan iki şey vardır heyecan ve çıplaklık.. Gecenin 3'ünde uyanarak, çok ateşli bir rüya gördüğünüzü ve uyuyamadığınızı söylemenizi ister. Sonrası size kalmış..

"Birlikte biraz sıkıcı zaman geçirmek ister"
Erkekler kadınların aileleriyle birlikte iyi vakit geçirmekten zevk alır. Ancak bazen evde sevgilisi veya eşiyle yalnız kalıp koltukta tembellik etmek ister. Kanepede horlayarak uyumak, sadece TV izlemek, bilgisayar oyunu oynamak onun için ideal olabilir.

"Sevgilisinin veya eşinin kız arkadaşıyla dışarı çıkmasını ister"
Evet yalnız duymadınız.. En iyi arkadaşınızla dışarı çıktığınızda, evin havasından uzaklaşır, tazelenirsiniz. Eve mutlu dönersiniz, böylece eşiniz de mutlu olur. Unutmamanız gereken şey ise, bu sürenin normal sınırlarda olması.. Yoksa onu yerinde bulamayabilirsiniz..

"Çocukları tek başına idare etme şansı verilmesini ister"
Emin olun çocuğunuzun başına birşey gelmeyecek.. Sadece birkaç metre yüksekliğe çıkıp, deli gibi koşturup, öğleyin de
dondurma yemek babaların da hakkı..

"Tamirat yaparken kendisiyle ilgilenmenizi, nasıl becerikli olduğunu söylemenizi ister"
Sadece ampul değiştirdikten sonra bile, işini ne kadar iyi yaptığını söylemenizi ister. İş sonrası ona yapacağınız övgüler eşliğinde vereceğiniz soğuk içeceğe hayır demez. Sonrasında en zor işlerin üstesinden gelecek motivasyonu bulabilir.

"Süper kahraman ve çocuk olarak kalmak ister"
Erkekler kahramanlık filmlerine bayılırlar. Doğaları gereği bazen kahraman olmak bazen de eşinin kollarına sığınmak ister.. Zaman zaman ona olan güveninizi göstermeyi, bazen de sıcak kucağınızı ona açmayı unutmayın..

"Arada rahatlatıcı spa masajı yapmanızı ister"
Zaman zaman rahatlamaya ihtiyaç duyarlar.. İpeksi, yumuşak ellerinizle onun rahatlamasına yardımcı olun.. Sonrasında dilerseniz o da size masaj yapabilir..

"Sabah giyinirken ne kadar kilolu olduğunu söylemenizi istemez"
15 yıllık bir elbisenin içindekinin formda ve zayıf olup olmadığına kim dikkat eder? Erkeklere kilolu olduğunu söylediğinizde buna kızarlar. Seksi olduğunu söylemenizi isterler. Onun hala kilolu olduğunu düşünüyorsanız ona birlikte spor yapmayı önerebilirsiniz.

"Biraz küfürlü konuşmak ister"
Nerede ve ne zaman olacağı bilinmez. Çok önemli bir konu olmasa da bazen içlerinden küfürlü konuşmak isterler..

"Birisinin valizi taşımasını, kendisine yasakladığınız işleri yapmak ister"
Erkekler ne kadar güçlü, kuvvetli dururlarsa dursunlar, seyahate giderken valizleri birinin arabaya taşımasını, yatmadan önce onun için bir bardak su getirmenizi veya çoraplarını salona fırlatmayı isterler. Ayrıca, dizi izlemenizin size birşey kazandırmayacağını, bir iyilik yaptığınızda bunun size geri döneceğini bilmenizi de ister.
 
< Önceki

Sponsorlar

Tampon Baskı
Makinaları ithal eden firma
Poliüretan
Poliüretan maddeleri kaplama
Cam Balkon
Evinizin balkonu kapansın
Plastik Kart
Plastik kart sistemleri hizmeti veren köklü bir firma.
Cam Filmi
Ankara cam filmi uygulama yeri.
Adruba
Dijital Pazarlama Ajansı